25 MM TAKGEÇ ÇİFT CONTALI SIZDIRMAZLIK ÜRÜNÜ PATENTLİDİR (50 ADET)

 • Ürün Kodu: KM-ETR-TGEC-25Ç
 • Barkod: 8683880450312
 • Marka: ETERPLAST
 • Kategori: Tesisat Aksesuarları
 • Stok: 20+
 • Fiyat
 • %24indirim
  289,00 TL
  218,70 TL
  KARGO BEDAVA
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
TEFLON BANTA KETENE SON TAKGEÇ SIZDIRMAZLIK ÜRÜNÜ PATENTLİDİR

Ürünümüz Bina içi Tesisatlarda Batarya Taharat Musluğu Montaj kolaylığı ve sızdırmazlık sağlar Keten , Teflon Bant  veya Kimyasal Kullanmadan sızdırmazlık Sağlar. Ürünümüz Patentlidir.
 

YASAL UYARI !

 

551 Sayılı KHK’ nın 136. maddesinde Patentten Doğan Hakka T Sayılan Fiiller sayılmıştır. 136. maddenin (b) bendinde belirtilen, b – Kısmen veya tamamen taklit suretiyle meydana getirildiğini bildiği veya bilmesi gerektiği halde,T yoluyla üretilen ürünleri satmak, dağıtmak veya bir başka şekilde ticaret alanına çıkarmak veya bu amaçlar için ithal etmek veya ticari amaçla elde bulundurmak veya uygulamaya koymak suretiyle kullanmak ve (f) bendinde belirtilen kendisinde bulunan ve haksız olarak üretilen veya ticaret alanına çıkarılan eşyanın nereden alındığını veya nasıl sağlandığını bildirmekten kaçınmak patentten doğan haklaraTolarak belirtilmiştir. Yine 73/A maddesinde ise, patent hakkına Tden dolayı açılacak ceza davalarında sanıkların karşılaşacağı ceza belirtilmiştir. 73/A maddesi (c) bendine göre, 136 ncı maddede yazılı fiillerden birini gerek faydalı model, gerek patentli buluş açısından isleyenler hakkında iki yıldan dört yıla kadar hapis cezasına veya yirmi yedi bin liradan kırk altı bi liraya kadar ağır para cezasına veya her ikisine, ayrıca işyerlerinin bir yıldan az olmamak üzere kapatılmasına ve aynı süre ticaretten men edilmeleri, CEZALARI İLE KARŞI KARŞIYA KALIR.TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

HİJYEN VE PANDEMİ SEBEBİYLE KLOZET KAPAKLARINDA , REZERVUAR İÇ TAKIMLARINDA , REZERVUAR'LARDA İADE KABUL EDİLMEMEKTEDİR.
RÖGAR, RÖGAR KAPAKLARI VE DRENAJ KANALLARINDA SİPARİŞE GÖRE ÜRETİM YAPILDIĞI İÇİN İADE KABUL EDİLMEMEKTEDİR.


İade edilecek ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

Gönderilen faturanın arka kısmında yer alan ‘Ürün İade Formu’ eksiksiz doldurulmalıdır.

İade edilecek ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası kurumsal firma adına düzenlenmiş ise  iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...